Daha Parlak ve Canlı Saçlara Sahip Olmanın Sırrı!

Merhaba sevgili arkadaşlar, sizlere bu haftaki yazımda son günlerde adından çok bahsedilen bir üründen bahsedeceğim. Ürünümüzün adı Şam Yağı. Aslına bakarsanız çok fazla etrafta adı geçen ürünleri kullanmayı pek sevmem. Neden diye soracak olursanız, bu ürünlere karşı fazla reklam verilmesi genellikle bende bir “acaba mı?” izlenimi oluşturuyor.

Bugünlerde ise sosyal medyada çok fazla karşıma çıkan Şam yağı hakkında da aynı şeyleri düşünüyordum. Geçenlerde üniversiteden kız arkadaşım Gizem’in evine gittim. Oturduk çay kahve derken bilirsiniz kızlarda konu illa bir kuaför, saç bakım ve kozmetik gibi konulara gelir. Bizim Gizemde üniversiteden beri saçları ile hep başı belada olan bir kız. Ama bu sefer ki görüşmemizde saçları gerçekten parlak ve canlı görünüyordu. Ben açıkçası fön çektirdiğini düşüyordum ve “çok güzel fön çekmişler” dediğimde olayı anladım. Meğer bizim kız, Şam yağı kullanmaya başlamış.

Genelde bu tür konularda biraz zıtlaşan bir arkadaş olduğumuz için bana söylememiş tabi. Aslında bence benim ona “inanma bunlara” diyeceğimi bildiği için söylememişte olabilir tabi. “Kanka kızma ama ben internetten bir ürün aldım aslında onu kullanıyorum” demesi ile her şey açığa çıktı. Açıkcası ürünün bu kadar bir etkiye sahip olacağını tahmin etmiyordum.

Benim saçım da sarı olduğu için ne yaparsam yapayım kırılma dökülme durumu var ve bir de mat bir görünüme sahip olması da cabası tabi. Bende böyle parlak ve gür görünmesini istiyorum! Hemen Gizem’e benim için de bir tane sipariş verdirdim. Ürün üç gün içerisinde elime ulaştı. Denemeye geldiği gün başladım. İlk hafta saçlarımdaki o soluk görüntünün tamamen kaybolması ile etkisini almaya başladım.

Yaklaşık 16 gündür ürünü kullanıyorum. Etkisine ben bile inanamıyorum diyebilirim. Kızlar saçlarınız gerçekten eskisinden çok daha güzel ve parlak bir görüntüye giriyor. Bu zamana kadar kuaförlerin verdiği ürünleri deneyen biri olarak Şam Yağının onarıcı ve besleyici özelliğini hiçbir üründe yaşamamıştım diyebilirim.

Evet, bende internet üzerinden saç bakım ürünü sipariş verenlerdenim artık. Sanırım bu konu biraz tabuları yıkmak ile alakalıymış. Eğer gönderilen ürünlerin garantisini size verebiliyorlar ise ve üründen memnun kalmadığınız takdirde değişim seçeneğiniz varsa, o ürünü rahatlıkla alabilirsiniz. Şam Yağının ikinci siparişini de kendim verdim. Sipariş verilirken memnun kalmadığınız takdir de ürün 15 gün içerisinde iade etme şansını zaten size söylüyorlar. Diğer siteleri ürünleri kullanmadığım için bilmem ancak size kullandığım ve bizzat şahit olduğum bu ürünü kesinlikle gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Sizler için farkı daha iyi anlayabilmeniz için saçlarımın “öncesi-sonrası” resmini koyuyorum. Gündem de olan popüler ürünler ile ilgili bu sefer yanıldığımı kabul ediyorum. Meğer insan yanılabiliyormuş! (he he)

Sizlere satın aldığım ve sonsuz güvendiğim Şam Yağı ürününü satın almanız için Türkiye Distribütörünün sayfasına aşağıdaki linkte paylaşıyorum kızlar. Ürüne buradan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

194 yorum
Büşra B.
Merhaba didem benim de kullandığım bir ürün bu. Aynı senin yaşadıklarını yaşadım ve şuan çok mutluyum.
5 dakika önce | Yorum ekle
3
Cemre T.
Şubat ayından beri kullanıyorum ve adım adım gelişmeyi fotoğrafladım. Ben de herkese eke shamoil'i öneriyorum.

7 dakika önce | Yorum ekle
4
Merve G.
Gerçekten şok edici bir sonucu var. Düzenli olarak fotoğraf çekiyordum sonuçlara bir de bu şekilde bakınca gerçekten de şok oldum.

11 dakika önce | Yorum ekle
10
Оya T.
Merhaba, yorumlarınızı okudum herkese öncelikle geçmiş olsun aynı zamanda da yeni saçları hayırlı olsun :)
14 dakika önce | Yorum ekle
7
Papatya S.
Merhaba, ben de 50 yaşındayım ve hastalığım sebebi ile saçlarım hep dökülüyor ve aşırı yavaş uzuyordu bir süre Eke shamoil kullandım ve durum bu:
16 dakika önce | Yorum ekle
5
Кevser H.
Didemciğim sana sonuna kadar katılıyorum ben de 3 aydır kullanıyorum ve hala devam ediyorum eski halimden eser yok


17 dakika önce | Yorum ekle
3
7
Tüvana G.
Şam yağı sayesinde evrim geçirdim resmennnn:

20 dakika önce | Yorum ekle