İlkokul Sıralarından Beri Kilolarım Vardı

İlkokul hariç hep kiloluydum. Sürekli diyetisyenlere gidip, başarısız olup, gizli gizli yiyor gözüyle bakılan bir çocuktum. Aslında yediklerim o dönemlerde normal insanların standardıyla aynıydı. Ama hiçbir zaman kendimi şimdiki gibi 70'li kilolarda görmedim.

Kilolu olmak bana hiçbir zaman mutsuzluk getirmedi. Evet hakkımda şakalar yapılıyordu ama haklılar. Kiloluydum ve görünen bir şeyi saklayamazsınız. Zaten kilolu insanlara yüzyılladır aynı espriler yapılır. Arkamdan yapılacağına yüzüme yapılsın, hep birlikte gülelim gibi bir tavrım vardı.

Babam beni tanınmış 5 farklı diyetisyene götürdü!

Babam beni en iyi diyetisyenlere de götürdü. Verilen diyete harfi harfine uydum hiç kaçamak yapmadan 1 öğünü farklı yemeden yaptım ama her kontrole gittiğimde kilo almış oluyordum. En sonunda babam "gizli gizli okulda yiyorsun!" diyerek bir daha götürmedi beni.

Sonrasında bir yerde hipotriod hastalığını gördüm ve babama "Bende trioid rahatsızlığı var son kez doktora götür" dedim. O zaman kadar kimse tirodime bakmamıştır. Troid hormonum hiç çalışmıyormuş. Yani su içsem yarıyor durumu benim için gerçek bir durummuş. İlaçları düzgünce kullanınca 38 kiloya yakın verdim ama sonra hayat bilgisinde oynamaya başladım. Malum sette bir düzen tutturamıyorsun yine aldım kiloları...

BKM'de tavan yaptım 157 kiloyu gördüm!

Setlerde günler geçedursun bende düzensiz beslenmeden kaynaklı kilo almaya devam ettim. İşin zirve noktası Çok Güzel Hareketler Bunlar zamanında oldu. 157 kiloyu gördüm. Bazen provalar sabah saat 7'lere kadar sürüyordu. Haliyle yorgun ve aç oluyorsun, eee pizzacıdan başka açık yerde yok! "Hadi pizza yiyelim","Hadi pide söyleyelim" diye diye 157 kiloyu gördük sonunda.

Kendimle hep barışık yaşadım kilolarım yüzünden de hiç kendimi kötü hissetmedim ama ailemde sağlık sorunları var misal babamda yüksek tansiyon, annemde şeker hastalığı, eğer kilo vermezsem ilerde bunların hepsinin bende çıkacağını biliyordum ve ameliyat olmaya karar verdim.

Ameliyata karar vermekte öyle kolay birşey değil aslında aylarca ailemle bunu konuştuk. Ameliyattan sonra kilo vermeye başladım hemen. İlk zamanlar sadece sıvıyla besleniyordum. 1 ay boyunca sadece sıvıyla beslendim ama bu süreci sağlıklı ve sürekli kılmak için bir çözüm bulmam gerekiyordu.

Ameliyat iyi hoşta sonrası var!
Güzel insan, arkadaşım, dostum olan birisi bir şey tavsiye etti, harika geldi...

Evet, PAPAYA meyvesi mükemmel bir eneji kaynağı aynı zamanda vücudu da besliyor.

Papaya Slim'le tanıştırdı beni :) Mucizevi içecek... Papaya meyvesinden yapılmış kilo vermeyi destekleyici içecek... Öyle içilemeyecek kilo verme ürünlerine de hiç benzemiyor, tadı nasıl güzel... Kendini içiriyor yani...

Hemen kullanmaya başladım tabi...
“Vücut Beslenmeli ki Sağlıklı Kilo Verebilesin” diye bağırıyor ya doktorlar. İşte çözümü, Aktif sporda yapıyorum - sürekli :) - hem kendimi dinç hissediyorum hemde kilo verme sürecim bir düzene girdi.


“Yemek yeme alışkanlıklarını düzenle, yemeklerden önce 1 bardak PAPAYA SLİM iç”
PAPAYA SLİM papaya meyvesinin özel bitkisel özlerin karışımdan oluşturulmuş bir içecek PAPAYA SLİM içiyoruz ve yarım saat sonra yemeğimize başlıyoruz.

Yemekteki tüm yağ ve şekeri Papaya Slim kendine çektiğinden daha yemek midedeyken yağsız ve şekersiz bir yemek olarak vücut alacaklarını alıyor ve gerisini bırakıyor. metabolizmayı hızlandırması da cabası tabi...

Hemen denedim. Dururmuyum :)))

Hiçbir eczanede bulamadım yok hiçbir yerde!

Papaya Slim bakanlık tarafından ödenmiyormuş. O kadar obezite hastası varken. Neyse... Eczaneye sordum yok. Sarıyer’de bir eczanede vardı fakat çok uzak. Bu nedenle distribütörün web sitesinden rica ettim. İlk denemem ve hiçbirşey anlamadım. 2 saat sonra peki :) Evet 2 saat sonra o yemeğin verdiği ağırlık, uyku modu yok.

Sanki sabah hafif bir kahvaltı yaparsınız da enerjiniz en üst seviye olur ya. Denemeye devam tabi. 3. gün sonunda insan 1 kilo vermiş olurmu?

Günlük zaten sporum var yediklerime de özen gösteriyorum ve tam 15 gün sonunda 3 kilo yok oldu.

ŞAKA MI? DEĞİL.....

Sahtelere yönelmeyin diye Türkiye Distribütörü Linkini Veriyorum

Hayat Şarkısının Fettan Gelini :)
Eskiden eser yok maşallah bana :).

Papaya Slim sayesinde bu şekilde vücuduma yağ ve şeker almayınca hali ile metabolizmam vücudumdaki yağları yakmaya başladı. Daha hızlı çalışıyordu artık.

Çok zayıfladım çooookk...

Hedeflediğin kiloyu verebilmek güzel birşey...Hayat güzel, Sağlıklı kilolarda olmak güzel Papaya Slim çok güzel.

Buda Benden Son Tüyo... Papaya Slim'i Nasıl Kullanırım ?

Öncelikle Papaya Slim'i eczanede bulmak zor. Çok bilinmediğinden her eczanede yok. Bende Türkiye Distribötüründen ulaştım ürüne. Sahtelerine ve farklı isimdekilere dikkat edin. Orijinal ürün olmadığı sürece sahteleri hiçbir faydası yok :)

Orijinali kullanırken yemekten önce 1 bardak için. Oda akşam yemeğinden önce. Ben o şekilde kullandım. Eğer öğlenleri de çok yağlı vs yiyorsanız kullanın. Bir zararı yok. Ama sahtelerine tekrar söylüyorum dikkat edin.

Buda Benden

Aylin Taşçı
Pelin Hanım Sizi keyifle izliyoruz. Adeta gözlerimizin önünde kilo verdiniz. Tebrik ederim sizi kararlılıkla çok kilo vermek herkese nasip olmaz.
Züleyha Çamlıbel
Çok güzel görünüyorsunuz Pelin Hanım. Formunuzun sırrını bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. İnanın yıllardır bende kilo vermeye uğraşıyorum ama bir türlü veremedim bende deneyeceğim bunu.
Funda Semerci
Pelin Abla boğaaaç boğaaaç deyişine bayılıyorummmm.
Beyza Burak
Ben Papaya Slim'i 3 aydır kullanıyorum. Dile kolay 12 kilo verdim. Benim için 12 kilo ne demek biliyor musun?? Gerçekten harika bir ürün hem kilo verdiyor hem de insanın dinç olmasını sağlıyor.
Nuran Taşocak
Harika!!1 Pelin abla ben de kilo vermek istiyoruımmmm. internette araştırma yaparken buldum siteni. Keşke herkes böyle düzgünce neler yaptığını anlatsa da bizde uygulasak. Ameliyattan korkarım, olamam :) ama Papaya Slim sipariş ettim umarım bende de işe yarar.
Meliha TUNÇ
Papaya Slim'yı Diyetisyenlik okuyan komşumuz vardı. Papaya'yı o söyledi bana bulmak çok zordu valla böyle içecek olunca çok güzel olmuş
Dilara Belek
Pelin Hanım yeni bölümleri 4 gözle bekliyoruz.
Döndü Bahar
Çok yoğun tempoda çalıştığımız için maalesef spor yapmaya çok fırsat bulamıyoruz ofis ortamı da malum sürekli oturarak çalışınca insan ister istemez kilo alıyor. Tam fazla kilolarım artık dayanılmaz bir hal almışken iş arkadaşım sayesinde papaya slim'yı keşfettim. Spor yapmaya fırsat bulamayanlar için papaya slimnın kilo vermenin en kolay yolu olduğunu söyleyebilirim. Bendeki değişimi fotolarımdan görebilirsiniz.
Ondur Ufuk
Ben bu ürünü denemek için almıştım 1 ayda TAM 9 KİLO verince şimdi tekrar sipariş ettim. Çevremde kilo problemi olan herkese tavsiye ediyorum.
Gülçiçek Pamir
Pelin Abla ben de senin kilo verme sırrını çok merak ediyordum çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler.
Ahsen Müstün
Ben Papaya Slim sayesinde neler başardım. Papaya Slim'ya slim in etkilerini görün before after :D :D :D
Aslı Güngör
Ben 36 yaşındayım ve 9 senelik evliyim Papaya Slim sayesinde evliliğim kurtuldu diyebilirim. Evliliğimizin 6. Yılından itibren kilo almaya başlamıştım ve bunun zamanla ilişkimizde sorun olduğu hissediyordum her ne kadar kocam bana hiç bi zaman böyle bişey söylemesede ben tavırlarından kilomdan rahatsız olduğunu anlayabiliyrodum . Papaya Slim'yı 3 ay kullandım ve tam 14 kilo verdim ve selülitlerimden kurtuldum kocamın bana olan bakışlarının nasıl değiştiğini görmeniz lazım 9 yıl öncesine geri dönmüş gibiyiz.
Aysel İlhan
Çok uzun zamandır bu ürünü araştırıyorum. Papaya Slim resmen bomba etki yaptı kime sorsam papaya slim kullanıyor ve çok memnun. İnternette gezinirken sizin sitenizi buldum profesörler bile tavsiye ediyorsa demekki gerçekten etkili bir ürün. Kararımı verdim ben de artık bir papaya slim kullanıcısıyım :) sipariş ettim ürün 2 gün içersinide elime ulaşacakmış. Sonuçları buradan yazarım artık.
Hatice Kaya
Pelin Hanım size sonsuz teşekkürler.insanların güzel örneklere ihtiyacı var. Bende Papaya Slimle kilo verdim. Sizin kadar olmasa da :)))
Neriman Tangöze
Papaya Slim Ruh hastası olmaktan kurtardı benim artık o kadar takıyordum ki kilolarımı şu anda kilo veriyorum ya çok mutluyum çok...
Zeliha CANDAN
Çok ürün denedim bu tip ürünlerden umudu kestim derken arkadaşımın zoruyla denedim bunu, sonuç; Papaya Slim varken boşuna aktarlarda, eczanelerde zaman harcamayın. Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki zahmetsizce kilo vermenin en etkili yolu Papaya Slim.
Ayça Çolak
Merhaba Pelin Abla ben papaya slim'yı 5 aydır kullanıyorum ve 18 kilo verdim. Çevremdeki kilo problemi olan ya da fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Bazı insanlar böyle sırları sadece kendine saklıyor sizse tam aksine herkesle paylaşmışsınız bence yaptığınız şey çok takdire şayan.
Zerrin Taş
Bugün bisürrü eczane gezdim ve hiç birinde Papaya Slim Kalmamış. Çok talep olduğu için eczaneler yetiştiremiyormuş gelir gelmez bitiyormuş. Neyse ki distribütörün sitesini paylaşmışsınız. Siparişimi verdim sayenizde eczaneye gelmesini beklemekten kurtulmuş oldum.
Ergin Terzi
Bu tip ürünlerin işe yarayacağına kırk yıl geçse inanmazdım Papaya Slim içecek niyetine içtim tadı güzeldi - hanımın zoruyla - ama nasıl işe yaradı nasıl işe yaradı anlatamam. verdikçe veriyorum kiloları...
Hilal Alp
Şimdi sipariş ettim sonumuz hayrola...
Hande Güven
Papaya Slim başka ya Neler denedim olmadı da sonunda papaya slim imdadıma yetişti. Farkı kendiniz görün...
Aysu Işıl
ayılıyorum sana Pelin abla. Zaten tatlıydın şimdi fıstıkkkk gibi de oldun maşallahhhhhh :P